• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Torre Padelle ★★★, Portovenere

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Portovenere

Ubytování v Itálii, Portovenere
Číslo objektu: IT5120.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.911,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 70 m2 na 3 podlažích, pěkné zařízení: kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) obývací pokoj/jídelna, TV. Ve 2. patře: 1x malý pokoj, bez skříně, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře a na město. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Portovenere

Informace o domě (rezidenci)

Le Grazie 6 km od Portovenere: Krásný výhled do Zálivu básníků, Lerici a na ostrov Palmaria. Dům je blízko ke 2 parkovištím, od jednoho vede 300m cestička, z druhého schodiště (180m). Stylový rodinný dům 'Torre Padelle'. 3 km od centra Le Grazie, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 4 km od moře. Příkrý, úzký příjezd 300 m od objektu. Pěšina k domu. Veřejné parkoviště 300 m na ulici. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, skalnatá pláž 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Portovenere:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malebné městečko a lázně, na konci poloostrova rozprostírajícího se západně od Golfo di la Spezia až k moři, oddělený mořským ramenem od ostrova Palmaria. Ve spodní části obce se nachází malebná čtvrť s typickými úzkými domy, které jsou barevně zdobeny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme