• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Verde ★★, Porto Verde

Itálie, Emilia Romagna, Porto Verde

Ubytování v Itálii, Porto Verde
Číslo objektu: IT4541.200.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.870,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Balkon. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Porto Verde

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Verde'. 1 km od centra Cattolica, 5 km od centra Riccione, 400 m od moře. Společné: bazén (01.06.-30.08., extra). V domě: půjčovna jízdních kol. Veřejné parkoviště na ulici. Obchodní centrum 150 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení přímo u sportovního přístavu a sestává z malých domů ve středozemním stavebním stylu, cca 500 m od moře. Soukromá pláž (extra). Nezletilí zde mohou být ubytováni pouze v doprovodu alespoň jednoho z rodičů nebo dospělé osoby.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Porto Verde:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo, v typickém středozemním stylu, přímo na moři, 1,5 km od Misano Adriatico a 1 km od Cattolica. Porto Verde je do sebe uzavřená rekreační obec s vlastní infrastrukturou: nákupní střediska, butiky, restaurace, pizzerie, hrací sály, diskotéky, piano-bary, dětská hřiště a zelené plochy. Ze sportovních možností se nabízí (extra): 3 plovárny, tenisová hřiště, školení surfů a možnosti půjčení surfů, jezdectví. Na pláži je možno pronajmout slunečníky a lehátka. 3 patrové více-bytové-domy jsou uskupeny kolem malebného přístavu, větší, více-patrové domy leží přímo na moři.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme