• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Sorriso ★★★, Porto Santo Stefano

Itálie, Costa Etrusca, Porto Santo Stefano

Ubytování v Itálii, Porto Santo Stefano
Číslo objektu: IT5472.820.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.671,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dvouposchoďový apartmán 55 m2, v přízemí, účelné a pěkné zařízení: 1x malý pokoj, 2x lůžko. Vstup na zahradu, na terasu. Malý vstup. Vstup na zahradu. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Terasa 40 m2. Balkónový nábytek, místo k posezení. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1 u domu. Možnot extra pokoje ve vedlejší přístavbě (30 m od apartmánu) s 1 dvoulůžkem a koupelnou.
Ubytování v Itálii, Porto Santo Stefano

Informace o domě (rezidenci)

Byt se nachází ve staré vile, která byla nedávno restaurována, vzdálené asi 500 m od historického jádra obce. Apartmán je vkusně zařízený, nezávislý s vlastním vchodem. Je přístupný po mírném kopci a následně po několika schodech. Přístup k moři ve vzdálenosti 100 m (kamenná pláž), piniová pláž 5 km. Trajekt na ostrov Giglio a Giannutri ve vzdálenosti 1 km. Útulný dvougenerační dům 'Il Sorriso'. Klidná poloha, 100 m od moře. Společné: přírodní zahrada (oplocená), pěkná zahrada k relaxaci. K dispozici pouze pro Vás: terasa (40 m2), zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m. Golfové hřiště 18 km, tenis 2 km, jízdárna 6 km. Pozor prosím: dům se nachází v pěší zóně (ZTL), příjezd autem k domu je povolen pouze do 18:00. Poté můžete zaparkovat své auto mimo pěší zónu (ZTL) a dojít k domu pěšky.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Porto Santo Stefano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rybářská obec, na jihu regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km jižně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme