• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sporting Club ★★★, Porto Ceresio

Itálie, Lago Lugano-Lombardie, Porto Ceresio

Ubytování v Itálii, Porto Ceresio
Číslo objektu: IT2320.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.497,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení (extra). Terasa 12 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka. Garáž (extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra).
Ubytování v Itálii, Porto Ceresio

Informace o domě (rezidenci)

Cuasso al lago 2 km od Porto Ceresio: Řadový dům 'Sporting Club'. Klidná poloha ve svahu, 200 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 s trávníkem a stromy. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Cesta se schodištěm (17 schodů) k domu. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 200 m (malý). Pozor prosím: auto doporučeno. Soukromý přístav loděk (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Porto Ceresio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé typické místo na italské straně jezera Lago di Lugano. Porto Ceresio je malá obec se strategicky výhodnou panoramatickou polohou, ideální pro zotavenou. Výhodná výchozí poloha k dosažení jak tesinských, tak i italských míst. Lugano, cca 20 km. Varese, 14 km. Milano, 60 km. A letovisko.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme