• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Porto Letizia ★★★, Porlezza

Itálie, Lago Lugano-Lombardie, Porlezza

Ubytování v Itálii, Porlezza
Číslo objektu: IT2370.120.13

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.287,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 do 65 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Koupelna nebo sprcha/WC. Topení. Balkon nebo malá zahrada. Balkónový nábytek. Výhled na hory.
Ubytování v Itálii, Porlezza

Informace o domě (rezidenci)

Velká, moderní rekreační osada 'Porto Letizia'. 160 byty v domě. V centru obce Porlezza, oblast se slabým provozem, 250 m od jezera. Společné: velká zahrada s trávníkem a stromy, bazén (18 x 6 m, 20.04.-31.10.). Venkovní sprcha, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, stolní tenis, pračka (společné, extra). K dispozici: jízdní kola (20). Parkovací místo na pozemku. Obchod, supermarket 500 m, pěší zóna 200 m, kamenitá pláž 300 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Porlezza:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Porlezza je hlavním místem Valsolda, údolní oblast, sestávající z 9 malebných obcí, po boku jezera, na svahu, v jižní části jezera Lago di Lugano. Hranice se Švýcarskem 9 km. Porlezza se svými bohatými dějinami utváří četné kulturně-historické památky. Krajina nabízi návštěvníkům různé atraktivity, na př. šarmantní místečko ze středověkého prostředí. Nadto vznikají vnitrozemskou polohou jezera možnosti pro plavbu čluny, surfování, plachtění a vodní lyžování. Četné horské turistické stezky a dráhy pro horskákola. Lago di Como, 13 km. Como, 50 km. Lugano, 15 km. Malá vesnice.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme