• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Pomarance ★★, Pomarance

Itálie, Maremma Volterra, Pomarance

Ubytování v Itálii, Pomarance
Číslo objektu: IT5259.200.6

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Výhled na bazén. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Pomarance

Informace o domě (rezidenci)

Možnost pronajmu horských kol. Veškeré byty se soukromým vnějším prostředím se stolem, židlemi a slunečníky. Rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Pomarance'. 15 domy v rezidenci. Na kraji obce, 2 km od centra Pomarance, 20 km od centra Volterra, klidná poloha, v zeleni. Společné: park 6 ha, zahrada, bazén (12 x 6 m, hloubka 130 - 250 cm, 18.04.-30.09.). Tenis (1 x tvrdý povrch), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace s TV, přístup na internet, stolní tenis, pračka (společné, extra). K dispozici: jízdní kola (4). Snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, restaurace 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Pomarance:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 370 m n.m.
Útulná, historická vesnice s 6'300 obyvatel, na západě regionu 45 km od moře, na vyvýšeném místě, na samotě, idilická poloha, 73 km západně od Siena, 95 km jiho-východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Leží na kopcích Valle di Cecina, na okraji Colline Metallifere a Pomarance, uprostřed původní a nedotčené krajiny. Nedaleko odtud v Larderello se proměňuje přírodní vedro z půdy v eneregii (Museo Geotermico).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme