• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Moraia ★★★, Poggibonsi

Itálie, Chianti Classico, Poggibonsi

Ubytování v Itálii, Poggibonsi
Číslo objektu: IT5284.600.8

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.296,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Casiera', 4-pokojový byt 98 m2 na 2 podlažích, v přízemí: vstup. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a WC zvlášť. Kuchyňský kout (mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Koupelna/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Poggibonsi

Informace o domě (rezidenci)

Statek uprostřed vinic a olivových hajů v Chianti. Každý z cca 12 bytů v panském domě a bývalé vedlejsí budově mají sezení venku nebo stůl na terase kolem celého hlavního domu. Díky centrální poloze je dobrým výchozím bodem pro obdivování krajinných a kulturních krás regionu selská usedlost 'La Moraia', renovovaný. 2.5 km od centra Poggibonsi, 15 km od centra San Gimignano, 30 km od centra Siena, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: zahrada, bazén (7 x 14 m, 12.04.-25.10.). Zahradní sezení, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo. Supermarket 5 km, restaurace 5 km, nádraží 'Poggibonsi' 5 km. Tenis 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Možnost přímého zakoupení některých výrobků statku: červené a bílé víno, olivový olej.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Poggibonsi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 110 m n.m.
Významná, rušná obec s 25'000 obyvatel, v centru regionu, v údolí, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 45 km jižně od Firenze, 25 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme