• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Excelsior ★★★, Piombino

Itálie, Costa Etrusca, Piombino

Ubytování v Itálii, Piombino
Číslo objektu: IT5342.10.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.287,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2 v 2. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení, klimatizace. K dispozici: pračka, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma).
Ubytování v Itálii, Piombino

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Excelsior', 2-podlažní. 20 km od centra San Vincenzo, 25 km od centra Follonica, 48 km od centra Castiglione della Pescaia, centrální poloha, 500 m od moře, v pěší zóně. V domě: přístup na internet, výtah, klimatizace, pračka. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, potraviny, autobusová zastávka 100 m, nádraží 200 m, písečná pláž 500 m. Atrakce v blízkosti: Populonia 12 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Piombino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město na moři ze kterého pocháztí početné znamky minulosti etruských dolů, v předhůří, naproti ostrova Elba. Ideální výchozí poloha pro výlety na Costa Etruschi, na ostrovy toskánské Archipel a do tokánské krajiny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme