• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cremia ★★★, Pianello Lario

Itálie, Lago di Como-Lombardie, Pianello Lario

Ubytování v Itálii, Pianello Lario
Číslo objektu: IT2422.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Balkon 7 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Výhled do dálky na jezero a na hory. K dispozici: pračka, sejf, vysoká stolička pro děti.
Ubytování v Itálii, Pianello Lario

Informace o domě (rezidenci)

Cremia 3 km od Pianello Lario: Pěkný, stylový dvougenerační dům 'Cremia', 3-podlažní. Mimo obec, 500 m od centra Cremia, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od jezera. Společné: terasovitá zahrada, 150 m2 s trávníkem a květinami. Zahradní nábytek. 20 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Pianello Lario:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec na západním břehu jezera Comersee, mezi Menaggio a Domaso. Obchody, bar, restaurace a malá pláž. Možnost surfováni, výletů po vodě a do převyšujících hor. Malá vesnice, na severu regionu přímo u jezera, 11 km severně od Menaggio. V obci: obchody, potraviny, banka, restaurace, bar.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme