• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu I Cappuccini ★★, Peschiera del Garda

Itálie, Lago di Garda, Peschiera del Garda

Ubytování v Itálii, Peschiera del Garda
Číslo objektu: IT2808.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.794,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 33 do 36 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Koupelna nebo sprcha/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Balkon. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Itálii, Peschiera del Garda

Informace o domě (rezidenci)

Velká rekreační osada 'I Cappuccini', 3-podlažní. 350 byty v domě. 700 m od centra Peschiera del Garda, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 200 m od jezera. Společné: velká zahrada (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén (20 x 18 m, 10.05.-27.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), dětské hřiště, parkovací místo na pozemku. Obchod 700 m, potraviny 300 m, restaurace, bar, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Peschiera' 2 km, kamenitá pláž 200 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V obytné residenci se nachází 350 bytů, jsou rozděleny do více 3-patrových budov. Uprostřed udržovaného parku je zahrada a stromy. Hosté mají k dispozici 4 bazény, z nichž 2 jsou dětské bazény (povinná čepice). Fotbalové hřiště (extra). Pronájem motorových člunů (bez řidičského oprávnění) 700m, stejně tak i motorky a jízdní kola 1.7km (po domluvě s držitelem klíčů na místě).,Prosím k povšimnutí: v neděli není příjezd možný.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Peschiera del Garda:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dříve byla obec pevností republiky Serenissima, dnes je Peschiera del Garda turistické místo s mnoha sportovními možnostmi: plachetnice, vodní lyže, tenis, mini-golf. Typické restaurace, bary, tančírny. Ideální výchozí bod pro exkurze do různých měst a do zábavního parku Gardaland. Známá rekreační obec, Vinařská oblast.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme