• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgo Monticelli ★★★★, Perugia

Itálie, Umbrie, Perugia

Ubytování v Itálii, Perugia
Číslo objektu: IT5515.880.10

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.759,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 120 m2 v 1. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kuchyňským koutem a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC. Sprcha/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Perugia

Informace o domě (rezidenci)

'Borgo Monticelli', malá středověká obec, která byla vystavěna ca. kolem roku 1100, s 7 byty, které byly teprve nedávno renovovány. Tyto byty naší nabídky mají kulturně historickou hodnotu a jsou chráněny misterstvem pro zachování kulturní hodnoty. Tři vyhlídkové věže tvoří nejstarší část vesnice, jsou v níž ležicím údolí. Ca. 25 minut jízdy od Toskánska, kulturních a přírodních pamětihodností Umbrie a Toskánska. Na přání snídaně v gotickém sále. Cesty pro kolo a pěší. Bazén ve výstavbě. Velmi pěkný dům 'Borgo Monticelli', z 11. století, renovovaný, obklopen stromy. 14 km od centra Perugia, 30 km od centra Assisi, 70 km od centra Siena, klidná, slunná poloha na kopci, 15 km od jezera, v zeleni. Společné: velká zahrada, 2 bazény (16 x 6 m, hloubka 110 - 150 cm, 15.05.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost s TV, přístup na internet, sauna (extra), masáže (extra), parní lázeň, pračka (společné). Úklid 1x týdně (v ceně). Kuchař na vyžádání. Snídaně na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, nádraží 'Perugia' 13 km, oblázková pláž 18 km. Golfové hřiště (18 jamek) 8 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Siena 70 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 15 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Perugia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město oblasti Umbria, s univerzitou a historickým centrem. Vodní sporty a koupání v jezeře Trasimeno 10 km. Kino, restaurace, disco, muzeum, historické památky. Krytý bazén, tenis, golf, bazén.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme