• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Montecorneo ★★★, Perugia

Itálie, Umbrie, Perugia

Ubytování v Itálii, Perugia
Číslo objektu: IT5515.250.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.657,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Malá zahrada. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Perugia

Informace o domě (rezidenci)

Chalupa 'Montecorneo', obklopen stromy. 14 byty v domě. 5 km od centra Perugia. Společné: park 500 m2 (oplocený), bazén bez náhledu (15 x 7 m, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, dětské hřiště. V domě: recepce, snídaňová místnost, přístup na internet, sauna, fitness, stolní tenis, stolní fotbal, pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1 km, supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, nádraží 'Perugia Ponte San Giovanni' 3 km. Tenis 3 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Assisi, Todi, Spoleto. Známá jezera v okolí: Trasimeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Perugia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město oblasti Umbria, s univerzitou a historickým centrem. Vodní sporty a koupání v jezeře Trasimeno 10 km. Kino, restaurace, disco, muzeum, historické památky. Krytý bazén, tenis, golf, bazén.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme