• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bahja ★★, Paola

Itálie, Kalábrie, Paola

Ubytování v Itálii, Paola
Číslo objektu: IT6221.100.15

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 12.200,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 25 m2, jednoduché a komfortní zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Paola

Informace o domě (rezidenci)

Paola: Moderní, pěkná rekreační osada 'Bahja'. Společné: bazén (07.06.-13.09.). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, možnosti nákupu. Parkovací místo u domu. Pozor prosím: animace v sezóně. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Paola:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paola má přibližně 17.000 obyvatel a nachází se v provincii Cosenza. Rodné město San Francesco di Paola, s místem Santuario del Santo, kde žijí mniši řádu Frati Minimi. Nejdůležitější náboženské místo v Kalábrii. Atraktivní přímořské letovisko díky dlouhému pobřeží. Hlavní vlakové nádraží podél pobřeží Tyrhénského moře. Svatyně San Francesco se nachází ve vyšší kopcovité části města, v údolí s řekou a bohatou vegetací. Je to poutní místo celého jihu Itálie, zejména Kalábrie, kde San Francesco je patronem. Část ostatků světce jsou zde dochovalé (zbytek je v Tours ve Francii).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme