• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Rivarola ★★, Palermo

Itálie, Sicílie, Palermo

Ubytování v Itálii, Palermo
Číslo objektu: IT9000.150.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.179,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, v přízemí, jednoduché a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: pračka. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu.
Ubytování v Itálii, Palermo

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, historický bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Rivarola', 2-podlažní, rok výstavby 1850, renovovaný v roce 2006. V centru obce Palermo, centrální poloha, 2 km od moře, 5 km plaz, na ulici. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště. Supermarket 30 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 30 m, nádraží 'Palermo' 2 km, písečná pláž 'Mondello' 12 km. Obytný dům hraničí s oploceným veřejným parkem, (4000 m2) Whitaker-Stiftung (nadace), otevřená od 9 - 13 hod.. Hostům jsou k dispozici topúografické mapy a informace o městě. Výhled na park domu. Pláž u Mondello, 10 km. Lednička a mraznička.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Palermo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Palermo je hlavní město a důležitý přístav Sicilie. centra středozemních cest. Město se rozprostírá od zálivu až k okolním horám, které obklopují úrodnou rovinu Conca d'Oro (zlatá skořápka) s citrusovníky. Vedle hradu určuje přístav bezpočet historických a architektonických staveb. V 9. století po Kristu Araby získané město dosáhlo své slávy a nazývá se také 'Paradies auf Erden' (ráj na zemi). Zámky Castello della Zisa, Castello do Martedolce a Park Parque della favorita jsou svědky této doby. Ekonomický a kulturní rozkvět získalo za dobyAragonů, kteří zm ěny realiozovali. Dnes je stará část Palerma rozdělená do čtyř okresů (Loggia-Castellammare, Tribunali- Kalsa, Palazzo Reale a Monti di Pieta-Capo), spojené oběma hlavními doprsavnmími tepnami 'il Cassaro' a 'Via Maqueda', které první přetíná. Náměstí této křižovatky je Piazza Quattro Canti di Citta.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme