• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casale Cilento ★★★, Paestum

Itálie, Cilento, Paestum

Ubytování v Itálii, Paestum
Číslo objektu: IT6090.200.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.571,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt v 1. patře, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). 2x malá terasa. Parkování č. 1. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Paestum

Informace o domě (rezidenci)

Paestum: Rezidence 'Casale Cilento', 2-podlažní, obklopen stromy. 8 byty v domě. 300 m od moře, 300 m plaz. Společné: zahrada. Dětské hřiště. V domě: pračka, sušička (společné, extra). Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo. Obchod, potraviny 800 m, supermarket 1 km, restaurace, bar 500 m, nádraží 'Capaccio Scalo' 6 km, písečná pláž 300 m. Atrakce v blízkosti: Zona Archeologica e Museo di Paestum 2 km, Amalfi Coast 50 km, Agropoli 7 km, Santa Maria di Castellabate 18 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Paestum:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé město v srdci obrovské archeologické oblasti, s několika chrámy a troskami z vrcholného období, které jsou veřejně přístupné. Ideální východisko pro výlety na Capri, Amalfi, Pompei atd. Historická vesnice, letní rekreační středisko a předměstí od Capaccio přímo u moře, 97 km jižně od Napoli, 30 km jižně od Salerno. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme