• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Selene Mare ★★★, Paestum

Itálie, Cilento, Paestum

Ubytování v Itálii, Paestum
Číslo objektu: IT6090.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.272,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Zahrada. Zahradní nábytek. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV a malou zahradou.
Ubytování v Itálii, Paestum

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní rekreační osada 'Selene Mare', rok výstavby 2008, obklopen stromy. 24 byty v rezidenci. 150 m od moře, 150 m plaz. Společné: zahrada, louka k odpočinku, bazén (25 x 15 m, 01.06.-15.09.). Terasa, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar (vše extra). Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, obchodní centrum 2 km, nádraží 'Capaccio Scalo' 4 km, písečná pláž 150 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Paestum:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé město v srdci obrovské archeologické oblasti, s několika chrámy a troskami z vrcholného období, které jsou veřejně přístupné. Ideální východisko pro výlety na Capri, Amalfi, Pompei atd. Historická vesnice, letní rekreační středisko a předměstí od Capaccio přímo u moře, 97 km jižně od Napoli, 30 km jižně od Salerno. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme