• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Conca Specchiulla ★★★, Otranto

Itálie, Puglia, Otranto

Ubytování v Itálii, Otranto
Číslo objektu: IT6820.120.17

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 70 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x lůžko, jídelní kout a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení 50 m2.
Ubytování v Itálii, Otranto

Informace o domě (rezidenci)

Conca Specchiulla 12 km od Otranto: Velká rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Conca Specchiulla'. Slunná poloha, 200 m od lesa, 500 m od moře, 700 m plaz. Společné: bazén (15 x 25 m, 26.05.-15.09. bazén otevřen 09:00-19:00). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, možnosti nákupu, kiosek, slunná terasa, půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo. Nádraží 'Lecce' 30 km. Jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Laghi Alimini 3 km, Torre dell'Orso 3 km, Lecce 30 km, Castro 35 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Otranto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Otranto, také 'Brána Orientu' leží v mořské úžině nesoucí stejné jméno. Canale d'Otranto, na jihu Adrie na nejvýchodnějším bodě Itálie. Bývalo kdysihlavním městem oblasti, Otranto má stále ještě typický charakter obchodního města ve středozemí. Toto je také viditelné na každoročním přílivunávštěvníků, kteří sem každoročně zavítají. Dvě strážní věže ještě připomínají turecké útoky. Staré město zůstalo i přes enormní růst intaktním městečkem. Pozoruhodné jsou Castello Aragonese s věžemi, obranným valem a zdí, starou částí s úzkými uličkami s kamenou dlažbou, které se vinou mezi domy, potom také přístav, který měl vždy velkou důležitost obchodu s východem a ne naposledy kříšťálové moře, duny, propasti, jeskyně a zálivy, stejně jako jezera 'Lagi Alimini'. Historické město regionu přímo u moře, 30 km od Lecce, 30 km od Santa Maria di Leuca, 7 km od Terme di Santa Cesarea. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kino. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme