• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Kosmopolitan ★★, Onno

Itálie, Lago di Como-Lombardie, Onno

Ubytování v Itálii, Onno
Číslo objektu: IT2495.100.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.890,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 35 m2 v 6. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x sklápěcí skríňové lůžko. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Výhled na hory.
Ubytování v Itálii, Onno

Informace o domě (rezidenci)

Valbrona 1 km od Onno: Velká rezidence 'Kosmopolitan'. 195 byty v rezidenci. 1 km od centra Valbrona, 12 km od centra Bellagio, 15 km od centra Lecco, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 2 km od jezera. Společné: bazén (800 m2, 15.05.-15.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), Boccia (Pétanque). V domě: bar, výtah. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo, 50 m na pozemku. Potraviny 1 km, restaurace 200 m, kamenitá pláž 2.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Onno:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo s mezinárodním ohlasem, sídlo florentských uměleckých řmeslníků, ležící v předhůří, na místě, kde se rozděluje Comersee v v Arme Como a Lecco. Obklopen krásnými domy a zahradami, které lemují břeh jezera. Obchody, restaurace, bary a sportovní zařízení. Proslulá, kouzelná rekreační obec přímo u jezera, idilická poloha s pěkným výhledem, 30 km severně od Como. V obci: obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme