• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu More ★★★, Montepulciano

Itálie, Siena, Montepulciano

Ubytování v Itálii, Montepulciano
Číslo objektu: IT5315.860.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.207,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Montepulciano

Informace o domě (rezidenci)

'Borgo delle More' (Acquaviva di Montepulciano SI): bývalý statek, panoramatická poloha, nově renovovaný, při zachování původního rustikálního toskánského stavebního stylu. Bazén (8 x 16 m) s terasovým nábytkem a zahradním pavilonem. Všechny byty s telefonem a ústředním topením. Rezidence je mezi Valdichiana a Valle dell'Orcia, v blízkosti Montepulciano. Montepulciano s velkou přitažlivostí, je historickým centrem, jedním z nejsledovanějších v Toskánsku. Důležité historické památky jsou Palazzo Comunale, Loggia del Mercato, typické městské domy a dóm. V blízkosti je nákupní centrum, restaurace s místními specialitami a různé obchody. Nejblíže je Acquaviva s obchody. Četné výletní možnosti v údolí: Pienza, cca 20 km, Chianciano, cca 15 km, Montalcino, cca 40 km. V blízkosti je možnost tenisu, jezdectví a cyklistiky. Recepce je obsluhována od 9 do 13 hod a od 15 do 19hod. Selský dům 'More'. Společné: bazén (16 x 8 m, 30.04.-30.09.). V domě: pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě, k dispozici jízdní kola. Obchod 2 km, nádraží 'Chiusi' 18 km. Tenis 3 km, jízdárna 6 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Montepulciano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 m n.m.
V Montepulciano na vápencovité vyvýšenině nad údolím Chiana je možné obdivovat podél hlavní silnice, která se vine nahoru, až k nejvyššímu bodu historického jádra některé stavby renezančního stylu. Mimo hradby je naproti tomu kostel San Biagio, známý příklad této doby. V okolí se pěstuje 'Nobile diMontepulciano' jedno z nejlepších červených vín Toskánska. Známá, historická obec s 13'000 obyvatel, na východě regionu 20 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 60 km jiho-východně od Siena, 50 km jižně od Arezzo, 105 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 9 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme