• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Via della Stella ★★★, Montepulciano

Itálie, Siena, Montepulciano

Ubytování v Itálii, Montepulciano
Číslo objektu: IT5315.43.7

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.767,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Cipresso', pro 6 osob, 80 m2, v patře, komfortní a stylové zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a otevřený krb. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Sprcha/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Další zařízení.
Ubytování v Itálii, Montepulciano

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, útulný selský dům 'Via della Stella', obklopen loukami a poli. Pračka (ke spoluužívání, extra). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Přírodní cesta. Poloha: mimo obec Montepulciano, klidná, slunná poloha v zeleni, na kopci. Výhled z domu na krajinu. Okolí domu: park (ke spoluužívání, 3'000 m2), zahrada (ke spoluužívání), louka k odpočinku (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 18 m x šířka 9 m, otevřeno od 20.04. do 15 .10.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 3 km, supermarket 10 km, restaurace 500 m, golfové hřiště 12 km, tenis 12 km, jízdárna 7 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Montepulciano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 m n.m.
V Montepulciano na vápencovité vyvýšenině nad údolím Chiana je možné obdivovat podél hlavní silnice, která se vine nahoru, až k nejvyššímu bodu historického jádra některé stavby renezančního stylu. Mimo hradby je naproti tomu kostel San Biagio, známý příklad této doby. V okolí se pěstuje 'Nobile diMontepulciano' jedno z nejlepších červených vín Toskánska. Známá, historická obec s 13'000 obyvatel, na východě regionu 20 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 60 km jiho-východně od Siena, 50 km jižně od Arezzo, 105 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 9 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme