• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bosco ★★★★, Montepulciano

Itálie, Siena, Montepulciano

Ubytování v Itálii, Montepulciano
Číslo objektu: IT5315.250.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.606,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 120 m2 v 1. patře, prostorné a světlé, velmi pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna a vířivou vanou. Kuchyňský kout (mikrovlnka), jídelní stůl. Terasa. Zahradní nábytek, místo k posezení. Panoramatický výhled. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Montepulciano

Informace o domě (rezidenci)

Luxusní chalupa 'Bosco', obklopen stromy a poli. 5 byty v domě. Osada Abbadia di Montepulciano 10 km od centra Montepulciano, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená), bazén (12 x 6 m, hloubka 120 cm, 01.05.-15.10.). Venkovní sprcha, gril. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, biliár, pračka (společné, extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání. Snídaně na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 10 km, restaurace 2 km, nádraží 4 km. Jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Montepulciano 10 km, Pienza 25 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 20 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Montepulciano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 m n.m.
V Montepulciano na vápencovité vyvýšenině nad údolím Chiana je možné obdivovat podél hlavní silnice, která se vine nahoru, až k nejvyššímu bodu historického jádra některé stavby renezančního stylu. Mimo hradby je naproti tomu kostel San Biagio, známý příklad této doby. V okolí se pěstuje 'Nobile diMontepulciano' jedno z nejlepších červených vín Toskánska. Známá, historická obec s 13'000 obyvatel, na východě regionu 20 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 60 km jiho-východně od Siena, 50 km jižně od Arezzo, 105 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 9 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme