• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sorbaiano ★★★, Montecatini Val di Cecina

Itálie, Maremma Volterra, Montecatini Val di Cecina

Ubytování v Itálii, Montecatini Val di Cecina
Číslo objektu: IT5240.150.3

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.155,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Casa Borgo', 3-pokojový byt 55 m2, v přízemí, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, gril, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení 25 m2. Zahradní nábytek, místo k posezení. Výhled na bazén. K dispozici: síť proti hmyzu. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Montecatini Val di Cecina

Informace o domě (rezidenci)

Dům stojí v toskánské pahorkatině, pouhých 35 km od tyrhénského pobřeží a 1 km od centra Montecatini ve Val di Cecina, uprostřed vinohradů a olivových hájů patřícím ke statku. Rekreační venkovská usedlost se skládá ze 3 bývalých restaurovaných stodol s celkem 15 byty a panským domem. Hostům je k dispozici zařízený venkovní prostor s grilem, bazénem, v odděleném prostoru se nachází ping-pongový stůl, boccia a fotbalové hřiště. Na přání (extra): návštěva vinných sklípků s degustací a typickou toskánskou kuchyní. Přímý prodej vlastních produktů. 1. den obdrží hosté dárkový koš na snídani. Na přání jsou k dispozici dětské postýlky a jesličky (extra). Stylová chalupa ' Sorbaiano', obklopen stromy. 15 km od centra Volterra, 45 km od centra San Gimignano, 60 km od centra Siena, klidná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: park (oplocený), bazén (6 x 15 m, hloubka 200 - 300 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, pračka (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, nádraží 'Saline di Volterra' 14 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Montecatini Val di Cecina:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Montecatini Val di Cecina, 16 km východně od Volterra, 416 m vysoko nad údolím Cecina. Ideální poloha pro zotavenou v jedinečné krajině Toskánska. K plážím Marina di Cecina je dobré 35 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme