• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Maiano ★★★★, Monte San Savino

Itálie, Chianti, Monte San Savino

Ubytování v Itálii, Monte San Savino
Číslo objektu: IT5299.920.2

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 29.761,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Maiano', 6-pokojový dům 170 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu. Jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj, 3x lůžko, sprcha/bidet/WC a klimatizace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu.
Ubytování v Itálii, Monte San Savino

Informace o domě (rezidenci)

Cypřiši lemovaná alej ke krasnému objektu s věží a soukromou kaplí, v panoramatické poloze. Dům patří stejné rodině už po několik století. Kompletně oddělený venkovský dům. Přímý prodej vína Chianti a olivového oleje. 2 pavilóny v přední části domu, ideální pro venkovní obědy. Ideální startovní bod pro exkurze do Tuscany a Umbria. A-1 dálnice, 6 km. Historický panský dům 'Maiano', rok výstavby 1800, renovovaný v roce 2008. 5 km od centra Monte San Savino, 20 km od centra Arezzo, 45 km od centra Siena, 70 Km Firenze, klidná, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. Společné: bazén (14 x 7 m, 19.04.-19.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, prádelna (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Monte San Savino' 5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 2 km, jízdárna 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Monte San Savino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme