• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Orange House ★★★★, Monte San Savino

Itálie, Chianti, Monte San Savino

Ubytování v Itálii, Monte San Savino
Číslo objektu: IT5299.880.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.900,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová polovina dvojdomku 140 m2 na 2 podlažích, v přízemí, renovovaná, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, digitální TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na zahradu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko (140 cm). Koupelna/bidet/WC. Podlahy z přírodního kamene. Zahrada 400 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen IT, DE, EN. V přízemí je užitková místnost se dřezem. Dům je vybaven čisticím systémem s centrálním filtrem.
Ubytování v Itálii, Monte San Savino

Informace o domě (rezidenci)

Šarmantní kamenný dům, nedávno renovovaný, rozdělena do dvou velkých částí, každá se soukromou zahradou o ploše 400 m2. Objekt je bývalou tabákovou továrnou a nyní chráněn jako kulturní památka. Velká oplocená zahrada obklopuje tento dům a dům majitele. Bazén s venkovní sprchou s teplou vodou. Výhled na slunečnicová pole, typická pro toskánskou krajinu. Nedaleko známý 'Castello di Gargonza'. Soukromá mřížová brána. Domovní telefon s videem v každém bytě. Interiéry jsou dobře udržovány, mají terakotové a parketové podlahy, stropy s viditelným trámovím, kamenné oblouky, ložnice mají stropní ventilátory. Postele s kovovými rámy. Siena 50 km, Florencie 60 km. Řím je přibližně 1.5 hodiny autem. Bazén s ekologicky čištěnou mořskou vodou (bez chlóru). Útulný selský dvůr 'Orange House', renovovaný v roce 2004. 5 km od centra Monte San Savino, 19 km od centra Arezzo, 30 km od centra Terme di Rapolano, v zeleni. Společné: bazén (11 x 5 m, hloubka 100 - 175 cm, 30.04.-15.10.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Atypický bazén. Venkovní sprcha, ping-pong, Boccia (Pétanque). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 400 m2 (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], stolní fotbal, Cena za topení se platí na místě (01.11.-01.04.). K dispozici: jízdní kola (4). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, restaurace 5 km, kavárna 5 km, nádraží 'Monte San Savino' 5 km. Jízdárna 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 1 dům.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Monte San Savino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme