• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Badicorte ★★★★, Monte San Savino

Itálie, Chianti, Monte San Savino

Ubytování v Itálii, Monte San Savino
Číslo objektu: IT5299.870.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.297,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Plynové topení. Zahrada. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Viditelné dřevěné trámoví.
Ubytování v Itálii, Monte San Savino

Informace o domě (rezidenci)

Rekrační statek z 19. století s krásnou polohou mezi olivovými háji a obilnými a slunečnícovými poli. Po krátké renovaci zůstal zachován původní styl stavby. Jedinečná panoramatická poloha s výhledem na celou oblast Valdichiana. V naší nabídce je všech 6 bytů. Při příjezdu jsou hosté zvaní k ochutnání vzorků typických výrobků statku, jako olej, víno, zavařeniny a med. Byty s vlastními vchody. Byt IT5299.870.4 je vhodný pro vozíčkáře. Polní cesta vede k rybníku patřícímu ke statku. Hosté jsou sem zváni k rybolovu. V oklolí statku jsou různé restaurace. Ke společnému využití: stolní tenis, ping-pong,kamna na dřevo. Zařízení má přes 55 m2 typickou jídelnu s dřevěným stroponím trámovím (snídaně nebo včeře - na přání, extra). Velmi pěkné rekreační středisko 'Badicorte'. 20 km od centra Arezzo, 50 km od centra Perugia, 40 km od centra Siena, klidná poloha. Společné: pozemek 47 ha, bazén (6 x 12 m, 23.04.-25.09.). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: pračka (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo na pozemku. Restaurace 700 m, nádraží 'Monte San Savino' 5 km. Golfové hřiště 12 km, jízdárna 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Monte San Savino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme