• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vigna ★★★★, Montalcino

Itálie, Siena, Montalcino

Ubytování v Itálii, Montalcino
Číslo objektu: IT5320.400.4

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.530,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2, ve zvýšeném přízemí, prostorné, renovovaný, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Montalcino

Informace o domě (rezidenci)

Statek 'Vigna', obklopen vinicemi. 3 km od centra Montalcino, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: terasovitá zahrada (oplocená), bazén (14 x 8 m, hloubka 140 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: snídaňová místnost, přístup na internet, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.), vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Snídaně na vyžádání na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km. Atrakce v blízkosti: San Quirico d'Orcia 15 km, Pienza 25 km, Siena 40 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Montalcino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 560 m n.m.
Na vrcholku hory, odkud je krásný výhled na Orcia a údolí Ombrone až k rozlehlé krajině k Siena, leží obec s pěstováním vína Montalcino, populární pro 'Brunello', jednoho z nejvýznamnějších červených vín Toskánska. V blízkosti je klášter Sant'Antimo, jedinečný a překrásný příklad pro románské stavby Toskánska. Známá, historická vesnice s 5'100 obyvatel, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 40 km jižně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme