• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Il Pino ★★★, Massarosa

Itálie, Versilia, Massarosa

Ubytování v Itálii, Massarosa
Číslo objektu: IT5205.168.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.588,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Il Pino', 4-pokojový dům 125 m2 na 3 podlažích, komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na zahradu. Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 160 - 220 cm, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Koupelna/bidet/WC. Topení (extra). Podlahy z přírodního kamene. Velká altán. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře, na jezero, na hory a do údolí. K dispozici: žehlička, síť proti hmyzu, vysoká stolička pro děti. Parkování (oplocený, 2 auta). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Massarosa

Informace o domě (rezidenci)

Bargecchia 9 km od Massarosa: Útulný, stylový rodinný dům 'Il Pino' v roce 2008. Samostatně stojící, vyvýšená poloha, 10 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2 (oplocený), zahrada 400 m2 (oplocená) s trávníkem. Terasa, zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: klimatizace. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Kuchař na vyžádání (extra). Příjezd (horská cesta). Parkovací místo. Potraviny 220 m, supermarket 4 km, restaurace, kavárna 220 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 50 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massarosa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Massarosa na úpatí Apuánských Alp, pouze několik kilometrů od jezera Lago Massaciuccoli, nabízí přírodní chráněnou oblast a láká různými druhy ptáků. Na k moři nejblíže položeném břehu je k vidění Villa Giacomo Puccini, zde se v létě konají operní slavnosti pod širým nebem. Jednoduché je dosáhnout Viareggio s krásnými písčitými plážemi a nočním životem. Známé jsou slavnosti Sagra della 'Ranocchiola'. Obec s 20'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, ve svahu, dopravně výhodná poloha, 10 km východně od Viareggio, 18 km západně od Lucca. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme