• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Le Bozzelle ★★★, Massarosa

Itálie, Versilia, Massarosa

Ubytování v Itálii, Massarosa
Číslo objektu: IT5205.162.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.774,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 75 m2 na 2 podlažích, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj, TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Obytná kuchyně (trouba, mraznička), jídelní stůl, otevřený krb. Sprcha/bidet/WC. Topení na naftu (extra). Zahradní sezení 20 m2, kryté. Částečný výhled na moře, na jezero a do údolí. K dispozici: pračka. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Itálii, Massarosa

Informace o domě (rezidenci)

Piano di Conca 6 km od Massarosa: Rodinný dům 'Le Bozzelle', obklopen stromy. 5 km od centra Viareggio, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 6 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril. Příkrý, úzký příjezd (800 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, restaurace 1 km, nádraží 'Viareggio' 5 km, písečná pláž 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massarosa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Massarosa na úpatí Apuánských Alp, pouze několik kilometrů od jezera Lago Massaciuccoli, nabízí přírodní chráněnou oblast a láká různými druhy ptáků. Na k moři nejblíže položeném břehu je k vidění Villa Giacomo Puccini, zde se v létě konají operní slavnosti pod širým nebem. Jednoduché je dosáhnout Viareggio s krásnými písčitými plážemi a nočním životem. Známé jsou slavnosti Sagra della 'Ranocchiola'. Obec s 20'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, ve svahu, dopravně výhodná poloha, 10 km východně od Viareggio, 18 km západně od Lucca. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme