• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě ★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.95.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.928,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 90 m2, v přízemí, prostorné a světlé, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na zahradu. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Částečný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování (2 auta). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný dům. 12 km od centra Sorrento, v okrsku Monticchio, klidná, slunná poloha, 6 km od moře, 6 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada s květinami a stromy. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: slunná terasa. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). 150 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Šířka přístupové cesty: 210 cm. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 200 m, bar 300 m, pekárna 2 km, internetová kavárna 2 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Sorrento' 12 km, trajekt 12 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 6 km, potápěčské centrum 6 km. Tenis 4 km, jízdárna 3 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 200 m. Atrakce v blízkosti: Baia di Ieranto 4 km, Positano 20 km, Amalfi 35 km, Pompei 40 km, Napoli 70 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory baby-výbava na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme