• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě La Solaria ★★★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.890.1

Ubytování pro 18 osob, k dispozici 10 pokojů z toho je 9 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 166.750,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

10-pokojová vila na 2 podlažích, světlé, úplně renovovaná v roce 2010, velmi pěkné, luxusní, osobité a útulné zařízení: 6x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC a plochá obrazovka. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, 1x pohovka pro 2 osoby, sprcha/bidet/WC a plochá obrazovka. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. V horním patře: obývací pokoj/jídelna. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). 2x velká terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 5 u domu.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

Marciano 10 km od Sorrento: Moderní, pěkné, luxusní rekreační středisko 'La Solaria', rok výstavby 2008, obklopen stromy a vinicemi. Ve čtvrti Marciano 3 km od centra Massa Lubrense, 10 km od centra Sorrento, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 4 km od moře, 4 km plaz, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, bazén (8 x 12 m, 01.05.-30.09.). Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, slunná terasa, pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků denně. Úklid úklid bytu. Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (5 x) u domu. Obchod 1 km, restaurace 1 km, nádraží 'Sorrento' 10 km, trajekt 'Sorrento' 10 km, oblázková pláž 'Marina della Lobra' 4 km, potápěčské centrum 7 km. Sportovní přístav 4 km, tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento 10 km, Positano 20 km, Capri, Ischia, Pompei 30 km, Napoli 60 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme