• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Rosanto ★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.62.3

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 14.988,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová polovina dvojdomku 150 m2 na 2 podlažích, světlé, renovovaná v roce 2011, útulné a romantické zařízení: otevřený obývací pokoj, TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko (140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Velká, otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl, TV-satelit. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Balkon, 2x terasa, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x), odkládací místnost. Výhled na moře, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti (extra). Parkování (oplocený, 3 auta). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

Schiazzano 10 km od Sorrento: Pěkný, útulný řadový dům 'Rosanto', renovovaný v roce 2011, obklopen stromy a loukami. Klidná, slunná poloha, 9 km od moře, 9 km plaz, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, velká terasovitá zahrada s rostlinami a květinami. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů a snídaně na vyžádání na vyžádání. Transfer z letiště (extra). Parkovací místo (3 x) na pozemku. Obchod, potraviny 300 m, autobusová zastávka 'Schiazzano' 250 m, nádraží 'Sorrento' 9 km, trajekt 'Sorrento' 9 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 9 km, potápěčské centrum 9 km. Tenis 300 m. Atrakce v blízkosti: Sorrento 9 km, Positano 15 km, Amalfi 30 km, Pompei 30 km, Napoli 60 km, Capri e Ischis. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme