• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Charming ★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.50.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 10.065,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Capri', 1-pokojový byt 50 m2, v přízemí, stylové a útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem 25 m2, plynové topení. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (2x). Nádherný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. Parkování č. 1 u domu. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

S.Agata sui due Golfi, 7 km od Massa Lubrense: Stará, stylová chalupa 'Charming', rok výstavby 1600, renovovaný v roce 2003, obklopen stromy, loukami a poli. 500 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 9 km od moře, 9 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 2'000 m2 s rostlinami, květinami a stromy, ovocná zahrada. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: slunná terasa. Úzký příjezd 500 m od objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, bar, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Sorrento' 9 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na nejužším místě příjezdové cesty je šířka silnice 1.8 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme