• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Coco ★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.294.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.193,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 30 m2, v přízemí, světlé, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem, větrák. Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Terasa, zahrada, altán. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Parkování č. 1. Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. Aby majitel mohl jít k vlastnímu domu, tak musí projít přes terasu tohoto rekreačního objektu.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

Malý dům 'Coco', z jedné strany soused, obklopen stromy a poli. 7 km od centra Massa Lubrense, 2 km od centra Sant'Agata, klidná, vyvýšená poloha, 4 km od moře, 4 km plaz, na ulici. Společné: zahrada rostlinami a stromy. K dispozici pouze pro Vás: pergola, terasa, zahradní nábytek. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). 400 m dlouhý, neupravený, úzký příjezd vede až k objektu. Šířka přístupové cesty: 190 cm. Parkovací místo č. 1. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, bar 2 km, pekárna 2 km, internetová kavárna 2 km, nádraží 'Sorrento' 12 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 4 km, potápěčské centrum 4 km. Tenis 12 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 800 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme