• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Mazzola ★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.110.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.195,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Giallo', 3-pokojový dům 65 m2, v přízemí, pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj 5 m2. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Terasa, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Nádherný panoramatický výhled na moře, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

Sant'Agata sui 2 Golfi 7 km od Massa Lubrense: Malá, pěkná rekreační osada 'Mazzola', obklopen stromy. 500 m od centra, 9 km od centra Sorrento, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 9 km od moře, v zeleni. Společné: zahrada s rostlinami a stromy, přírodní zahrada, louka k odpočinku, bazén (nezapuštěný) (4 x 8 m, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: solárium. Veřejné parkoviště na ulici extra. Potraviny, restaurace, bar, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Sorrento' 9 km, oblázková pláž 9 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme