• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Gocce di Capri ★★★, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.103.7

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.511,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 30 do 40 m2, v přízemí, jednoduché a komfortní zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a TV-satelit. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na město. K dispozici: telefon, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná rekreační osada 'Gocce di Capri', přistavěný, renovovaný v roce 2011, obklopen stromy. 24 byty v rezidenci. 10 km od centra Sorrento, slunná, vyvýšená poloha, 5 km od moře, 5 km plaz, na ulici, v zeleni, jižní orientace. Společné: velká, udržovaná terasovitá zahrada, 6'500 m2 (oplocená) s rostlinami a květinami, louka k odpočinku, bazén chráněný, oplocený (18 x 6 m, 01.04.-30.10.). Sprcha/WC u bazénu, zahradní sezení, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN]. Výměna povlečení denně (navíc- extra). Výměna ručníků denně (navíc- extra). Úklid 1x týdně (v ceně). Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Snídaně (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 750 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Sorrento' 10 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 5 km, potápěčské centrum 5 km. Sportovní přístav 5 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento 10 km, Positano 20 km, Amalfi 35 km, Pompei 35 km, Naples 60 km, Capri and Ischia Island. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme