• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vocechiara, Marradi

Itálie, Mugello, Marradi

Ubytování v Itálii, Marradi
Číslo objektu: IT5231.8.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.817,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Noce', pro 4 osob, 65 m2, v patře, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, otevřený krb, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (DSL/LAN). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, jídelní kout a lednicí. Koupelna/sprcha/WC. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička.
Ubytování v Itálii, Marradi

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní, útulný, stylový venkovský dům 'Vocechiara', rok výstavby 1950, renovovaný v roce 2006, obklopen loukami. Zařízení domu: topení dřevem, ústřední topení, pračka (ke spoluužívání). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: mimo obec Popolano di Sotto, samostatně stojící poloha v zeleni, na kopci. Výhled z domu na krajinu. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), park (ke spoluužívání), zahrada (ke spoluužívání), louka k odpočinku (ke spoluužívání), koupaliště (délka 12 m x šířka 6 m, otevřeno od 15.05. do 15 .09.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 400 m, potraviny 400 m, supermarket 400 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Marradi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 330 m n.m.
Obec v údolí Lamone, v Apeninách, mezi Toskánskem a Emilia Romagna a svědčí o v minulosti důležité středověké pevnosti Florencie. V okolí je známý gotický klášter S. Reparata. Klidná horská vesnice s 3'600 obyvatel, na severovýchodě regionu, v údolí, na samotě poloha, 62 km severo-východně od Firenze, 36 km jiho-západně od Faenza. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme