• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě ★★★, Marina di Castagneto

Itálie, Costa Etrusca, Marina di Castagneto

Ubytování v Itálii, Marina di Castagneto
Číslo objektu: IT5357.200.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.211,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 33 m2, v přízemí, renovovaný v roce 2014, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit. Vstup na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 3x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní sezení částéčně kryté. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Itálii, Marina di Castagneto

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada. Osada Marina di Castagneto, 50 m od moře, přímý přístup na pláž. Společné: pozemek (oplocený), přírodní zahrada. Soukromá pláž, plážový volejbal, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet (vše extra), pračka, sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, restaurace 200 m, pekárna 100 m, nádraží 'Donoratico' 4 km, písečná pláž 50 m. Atrakce v blízkosti: Castagneto Carducci 8 km, Bolgheri 10 km, Suvereto 30 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Marina di Castagneto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Castagneto Carducci nabízí prakticky všechny typy krajiny, pobřeží s písečnými plážemi a piniové háje, oblast bažin, které připomínají původní Maremma, venkovský region se svými vesnicemi, usedlostmi a statky, typická pahorkatina Toskánska, malé vísky s úzkými uličkami, které jakoby střežily hrady, tak jako zdánlivě nekonečná krajina, která se rozléhá až k moří a ostrovům 'Arcipelago Toscano'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme