• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Maso del Felice ★★, Malè

Itálie, Trentino-Alto Adige, Malè

Ubytování v Itálii, Malè
Číslo objektu: IT3654.350.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.785,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Genziana', 2-pokojový Loft na 2 podlažích, částéčně zkosený, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený, otevřený pokoj, 2x lůžko. (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj se střešní okno, 1x dvoulůžko. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Malè

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, stylový vícegenerační dům 'Maso del Felice', rok výstavby 1700. 6 byty v domě. Osada Cassana 5 km od centra Malè, klidná poloha, 12 km od sjezdovek, ve slepé ulici. V domě: společenská místnost s TV (společné). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo (3 x, kryté), veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 10 m, bar 1 km, kavárna 1 km, nádraží 'Cassana' 300 m, koupaliště 5 km. Atrakce v blízkosti: Rafting, Hydrospeed, Canyoning, 6 km, Climbing, Canoe, Kayak 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Daolasa 12 km, Marilleva 900 17 km, Marilleva 1400 25 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Hlavní silnice 300 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Malè:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Male, Trentino Alto Adige, 870 m Hlavni stredisko udoli la vallee de Sol, Male je mala cast uzemi, ktera nabizi mnoho sluzeb a nachazi se v blizkosti Svycarska. Mezzana, s lanovkou na Marilleva, 8 km. Vlakove nadrazi.

informace pro zimní ubytování

Male', největší lyžařské místo ve Val di Sole, nabízí hostům různé možnosti zimních sportů. Spojeno s lyžařskou oblastí Folgarida-Marillrva. Má cca 70 km výtečných béžkařských drah, které spojujú obce Rabbi, Mezzana, Ossana a Vermiglio. Hostům je k dispozici také kluziště. Lyžařské středisko Folgarida-Marilleva/Malè, počet přepravních zařízení: 27x celkem. 32x lyžařské sjezdovky, celkem 53 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme