• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Palazzo Cittadella ★★★★, Lucca

Itálie, Lucca/Pisa, Lucca

Ubytování v Itálii, Lucca
Číslo objektu: IT5187.400.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 36.225,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 250 m2 na 2 podlažích v 1. patře, prostorné, komfortní a starožitné zařízení: velká jídelna s panoramatickým oknem. Průchozí pokoj, knihovna a TV. Průchozí pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC, vířivou vanou. Topení (extra). Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna, TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. K dispozici: pračka, žehlička. Jeden z dvoulůžkových pokojů je propojen se vstupní halou domu, velikosti dvoulůžkových pokojů jsou 50 m2.
Ubytování v Itálii, Lucca

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, komfortní, historický bytový dům 'Palazzo Cittadella', z 16. století. V centru obce Lucca, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, v srdci města, oblast se slabým provozem, v pěší zóně. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Veřejné parkoviště 800 m. Potraviny 50 m, supermarket 1 km, restaurace, bar, kavárna, půjčovna jízdních kol 50 m, autobusová zastávka 'piazzale Verdi' 800 m, nádraží 'Lucca centrale' 1 km, písečná pláž 'Versilia' 30 km. Atrakce v blízkosti: Pisa 25 km, Florence 80 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Abetone 100 km. Pozor prosím: bez výtahu. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lucca:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s dlouhou historií a bohatými uměleckými poklady, které se prezentují dobře uchovány. V ulicích jsou známky starého římského sídliště jak z doby středověku tak renezance. Obcházka historickým jádrem města je pozoruhodná cesta minulostí. Charakteriské jsou hradby ze 16. a 17. století a oválné tržiště s bývalým amfiteátrem, ale také živá atmosféra. Na okolních kopcích jsou některé honosné panské vily. Známé, historické město s 80'000 obyvatel, na severozápadě regionu 20 km od moře, na rovině, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-východně od Pisa, 72 km západně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 18 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme