• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Livigno Ski Apartments ★★, Livigno

Itálie, Lombardie, Livigno

Ubytování v Itálii, Livigno
Číslo objektu: IT3430.600.10

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.876,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Livigno

Informace o domě (rezidenci)

Pozor: v ceně pronájmu je zahrnut 6 denní skipas na osobu v termínech od 24.11.2012 do 22.12.2012 a od 13.04.2013 do 27.04.2013. Pěkná, komfortní rekreační osada 'Livigno Ski Apartments'. V obci Livigno, klidná, slunná poloha, 1 km od sjezdovek. V domě: lyžárna. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Pozor prosím: skibus zdarma. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Livigno:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Typická horská obec s mnoha dřevěnými domy, dnes mezinárodní turistické centrum v blízkosti švýcarských hranic. Přijezd z průsmyku Bernina (pouze v létě), přes Tirano - Bormio, nebo ze Zernez v Engadine (tunel s omezenou průjezdní dobou).>Livigno je bezcelní oblast s možností výhodných nákupů. Kino, tančírny, diskotéky.>.

informace pro letní ubytování

Kabinkove lanovky, turistika, tenis, minigolf, bazen, rybareni, alpske tury s pruvodcem, letni lyzovani na Diavolezza (prusmyk Bernina) a Stilfserjoch.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Montebianco/Livigno, počet přepravních zařízení: 32x celkem. 78x lyžařské sjezdovky, celkem 110 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme