• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa del Silenzio ★★, Lignano

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano

Ubytování v Itálii, Lignano
Číslo objektu: IT4071.410.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.897,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích, světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na zahradu. Malá kuchyně. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Koupelna/bidet/WC. Klimatizace (extra), boiler. Parkování.
Ubytování v Itálii, Lignano

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, komfortní řadový dům 'Villa del Silenzio', 2-podlažní. V okrsku Lignano Pineta, klidná poloha, oblast se slabým provozem, 600 m od moře, 600 m plaz. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 700 m, potraviny, supermarket 400 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 600 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme