• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Parco Hemingway ★★★, Lignano

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano

Ubytování v Itálii, Lignano
Číslo objektu: IT4071.350.11

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.716,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 1. patře, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (točité schody) 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kávovar.
Ubytování v Itálii, Lignano

Informace o domě (rezidenci)

Lignano Pineta: Rekreacni osada v klidné a elegantní zóně sousedící s parkem stejného jména. Moderní rekreační středisko 'Parco Hemingway'. 56 byty v rezidenci. Klidná poloha, 800 m od moře. Společné: zahrada, bazén (20 x 10 m, 15.05.-15.09.). Dětské brouzdaliště. V domě: pračka. Obchod 500 m, písečná pláž, pláž ke koupání 800 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme