• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Ranch Club ★★, Lignano

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano

Ubytování v Itálii, Lignano
Číslo objektu: IT4071.330.4

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.212,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích, světlé: obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou.
Ubytování v Itálii, Lignano

Informace o domě (rezidenci)

Řadový dům 'Ranch Club', 2-podlažní, obklopen stromy. Osada Lignano Pineta, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 800 m od moře, 800 m plaz. Společné: zahrada, bazén (30.05.-31.08.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, grilovací kout, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Obchod 600 m, potraviny, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 400 m, písečná pláž 800 m. Golfové hřiště, jízdárna 900 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme