• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu International ★★, Lignano Sabbiadoro

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Sabbiadoro

Ubytování v Itálii, Lignano Sabbiadoro
Číslo objektu: IT4073.600.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.154,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Balkon. Výhled na moře. Parkování, 80 m. Kávovar s filtrem.
Ubytování v Itálii, Lignano Sabbiadoro

Informace o domě (rezidenci)

Lignano Sabbiadoro: Vícegenerační dům 'International'. 300 m od centra, 20 m od moře. V domě: výtah. Obchod 200 m, písečná pláž 20 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Sáídliště v nejpřednější řadě k moři. Při přístupu na pláži je nutno přejít plážovou promenádu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lignano Sabbiadoro:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme