• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ofelia ★★, Lignano Riviera

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Riviera

Ubytování v Itálii, Lignano Riviera
Číslo objektu: IT4072.360.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.371,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 80 m2, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyňský kout. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra), boiler. Zahradní nábytek, gril, lodžie. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Lignano Riviera

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní vila 'Ofelia', 2-podlažní. 4 byty v domě. V centru obce Lignao Riviera, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: zahrada (oplocená). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket, restaurace 500 m, písečná pláž 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lignano Riviera:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme