• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa Shakespeare ★★, Lignano Riviera

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Riviera

Ubytování v Itálii, Lignano Riviera
Číslo objektu: IT4072.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.338,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt, účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kávovar s filtrem.
Ubytování v Itálii, Lignano Riviera

Informace o domě (rezidenci)

Lignano Riviera: Bytový dům 'Casa Shakespeare', 4-podlažní. Klidná poloha, 400 m od moře, 400 m plaz, na ulici. Společné: bazén (01.06.-15.09.). V domě: výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod 300 m, písečná pláž 400 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lignano Riviera:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme