• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Classe ★★, Lido di Dante

Itálie, Emilia Romagna, Lido di Dante

Ubytování v Itálii, Lido di Dante
Číslo objektu: IT4382.200.8

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.618,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 29 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kuchyňským koutem. Vstup na verandu. 1x malý pokoj s dvoulůžkem. 1x malý pokoj, 3x lůžko. Sprcha/WC, WC zvlášť. Klimatizace (extra). Terasa 16 m2. Místo k posezení. Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Lido di Dante

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační obec 'Classe'. 130 domy v komplexu 200 m od centra Lido di Dante, 10 km od centra Ravenna, slunná poloha, 200 m od moře, přímý přístup na pláž. Společné: pozemek 10 ha (oplocený), přírodní zahrada, bazén (25 x 12 m, 19.05.-13.10.). Dětské brouzdaliště, ping-pong, Boccia (Pétanque), volleyball, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN] (vše extra), kuželková dráha, možnosti nákupu, kiosek, pračka (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 50 m, supermarket 200 m, písečná pláž 100 m. Atrakce v blízkosti: Mirabilandia 15 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lido di Dante:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Ravenna, umělecké a kulturní město, známé svými mozaikami. Město s bohatou minulostí, které bylo před 1500 roky z trojího pohledu hlavním městem: na jedné straně od východořímské říše pod vládlou Teodorico, krále Gótů a od byzantské říše v Evropě. Tato doba poznamenala Ravennu množstvím pamětihodností, nábožensky ovlivněnými stavbami (bohatými na mosaiky). Mimoto je město také sídllem organizace pro ochranu lidských práv UNESCO. Ravenna je nejen kulturně-historicky zajímavým městem, ale má také přednosti přímo na moři ležicího města: v blízkém okolí je 9 rekreačních míst, rozdělenych po 35 km pobřeží. Tím vzniká bohatá nabídka zábavy pro volný čas. Zátoky Ravenny jsou harmonicky vklíněny mezi pláž, piniové lesy a řiční roviny s množstvím hotelů, kempingových míst, domů a bytů, velkolepými plážemi s jemným pískem a malebnými legendárními piniovými lesy, které opěvovali již světoví klasici jako Dante a Lord Byron.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme