• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Lido degli Estensi ★★★, Lido degli Estensi

Itálie, Emilia Romagna, Lido degli Estensi

Ubytování v Itálii, Lido degli Estensi
Číslo objektu: IT4320.500.9

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.921,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout 3 m2 (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Terasa 17 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Lido degli Estensi

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, komfortní rezidence 'Lido degli Estensi'. 400 m od centra Lido degli Estensi, klidná, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 800 m od moře, 800 m plaz. Společné: pozemek 1'500 m2, bazén (24 x 8 m, 01.05.-03.10.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště. V domě: recepce, přístup na internet, sauna (extra), fitness, parní lázeň, whirlpool (vše extra), výtah, klimatizace. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, supermarket 500 m, restaurace 100 m, písečná pláž 800 m. Jízdárna 5 km. Pozor prosím: noční klub/disco 1 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lido degli Estensi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Větší rekreační středisko, jižně od města Comacchio, se zelenou zónou a širokou rovnou písečnou pláží. Četné restaurace. Mnoho sportovních příležitostí (částečně extra): fotbal, boccia- a volejbalová hřiště, tenis, dráhy pro kolečkové brusle, škola plachtění a surfu. Výlety plné zážitků v blízkém okolí a do vnitrozemí.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme