• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě ★★, Lido Adriano

Itálie, Emilia Romagna, Lido Adriano

Ubytování v Itálii, Lido Adriano
Číslo objektu: IT4380.250.5

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.473,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 25 m2, renovovaná v roce 2013, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní sezení 17 m2, částéčně kryté. Zahradní nábytek, místo k posezení. Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Lido Adriano

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko, obklopen stromy. V obci Lido di Adriano, 300 m od moře. Společné: pozemek 14 ha (oplocený), přírodní zahrada, bazén chráněný, oplocený (500 m průměr, hloubka 120 cm, 01.05.-14.09.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, pračka, sušička, půjčovna jízdních kol. Plná penze polopenze na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 1 km, písečná pláž 300 m. Atrakce v blízkosti: Ravenna 10 km, Mirabilandia 15 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Baby-výbava na dotaz. Hlídaná rezidence. Rezidence s elektricky ovládanou branou. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lido Adriano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Jedno z 'nejmladších' přímořských středisek Emilia Romagna, s mnoha obchody, butiky, bary, stánky se zmrzlinou, restauracemi a hřištěmi pro děti. Pláž 3 km s veřejnou částí a soukromou částí, která nabízí mnoho služeb, lehátka a slunečníky možno pronajmout. Lido Adriano 10 km jihovýchodně od Ravenne, města s mnoha historickými památkami a místy, mnoho nádherných kostelů, které jsou proslavené svými freskami a mozaikami. Výlet po moři motorovým člunem nebo po deltě Po (národní park Po delta). Ideální východisko pro výlety do Benátek,San Marino nebo k zámkum Gradara a San Leo, nebo do Mirabilandia s velkým zábavným parkem, několik km od Lido Adriano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme