• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Villa Il Santo ★★★★, Lari

Itálie, Lucca/Pisa, Lari

Ubytování v Itálii, Lari
Číslo objektu: IT5350.850.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.659,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Il Santo - Tipologia Bilocale', 2-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Lari

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'Villa Il Santo', rok výstavby 1700, renovovaný v roce 2013. 21 byty v domě. 3 km od centra Lari, 20 km od centra Pisa, 60 km od centra Firenze, na kopci, 30 km od moře. Společné: park 2 ha (oplocený), bazén (14 x 7 m, hloubka 150 cm, 10.05.-27.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, pračka (společné). Snídaně na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 200 m, termální bazén 'Casciana Terme' 7 km. Golfové hřiště (9 jamek) 18 km, tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Chianni 14 km, Lajatico 23 km, Livorno 40 km, Volterra 44 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lari:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Terén obce Lari se rozprostírá do níže položené kopcovité krajiny kolem Pisa a dosahuje na východě až k řece Cascina. Na jihu začíná výše položená oblast která hraničí s oblastí Casciana Terme, zatímco se na západě a severu nachází oblast Pontedera a Ponsacco. Shora uvedenou oblast je možno rozdělit na dvě části: na severu rovina, mezi příkopy a provinční silnicí, vedoucí do kopcovité krajiny u Livorna, dále Perignano, Lavaiano, Quattro Strade a la Capannina na východě. Na jihu kopcovitá krajina s obcemi Orceto, Cevoli, Ripoli, Lari, Casciana Alta, San Ruffino, Capannile a Aiale.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme